DS has decided he'll mostly eat yogurt, pouches, and puffs.
Pouches are pricey and I don't like buying only fruit ones because most days I can get him to eat that.
What's your max price and where do you normally buy them?
Walmart has them on sale today for $1.25 each. Sam's is $1.30 each and cheapest amazon subscribe & save is $1.17 each.